Firma

Firma
Historia

Przedsiębiorstwo Urządzeń Dźwigowych "ZREMB" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest kontynuatorem tradycji Kombinatu Dźwigów Osobowych „ZREMB” sięgających lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, w skład, którego wchodziła jako jeden z siedmiu wyodrębnionych terytorialnie samodzielnych Zakładów Montażowych działających w Katowicach. W obecnej formie prawnej P.U.D. „ZREMB” istnieje nieprzerwanie od 1991 roku.

W trakcie naszej bogatej historii z powodzeniem zamontowaliśmy kilkanaście tysięcy dźwigów osobowych, podnośników, schodów ruchomych, platform dla niepełnosprawnych oraz innych nietypowych urządzeń zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Zamontowane przez nas urządzenia znajdują się w placówkach takich jak w szczególności: hotele, biurowce, szpitale, banki, restauracje, obiekty pożytku publicznego, obiekty należące do organów administracji publicznej, jak również w budownictwie mieszkaniowym oraz w halach produkcyjnych.

Zremb dzisiaj

W związku z naszym bogatym doświadczeniem i funkcjonowaniem na rynku usług dźwigowych od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, oferujemy wszelkie rodzaje wind, począwszy od wind towarowych małych, potocznie zwanych: „kuchennymi” oraz platform dla osób niepełnosprawnych, poprzez windy osobowe i towarowe oraz schody i chodniki ruchome. Świadczmy usługi w segmencie dźwigowym w zakresie: montażu, modernizacji, remontów, konserwacji, serwisu, ekspertyz, projektowania oraz prac budowlanych.

Ponad to projektujemy i realizujemy przedsięwzięcia w zakresie szybów wind w konstrukcji stalowej, w tym całkowicie przeszklonych.

Zajmujemy się również wspieraniem właścicieli obiektów w przygotowaniu założeń do modernizacji dźwigów, pomoc w wyborze rodzaju dźwigu oraz oceną stanu urządzeń (audyt). Dla właściwego doboru dźwigów dostarczamy projektantom i architektom plany umożliwiające optymalne ich wykonanie.

Szczególną uwagę zwracamy na niezawodność, estetykę wykonania oraz dostępność dla osób niepełnosprawnych.

Misja

Wierzymy, iż ciągłe doskonalenie naszych wyrobów oraz jakości usług, bezustannie stwarza możliwości rozwoju polskiego sektora dźwigowego. Jesteśmy przekonani, że możemy dostarczać najnowszą technologię, która postępuje wraz za zmieniającymi się realiami. Z uwagi na coraz wyższe koszty eksploatacji dźwigów oraz dbałość o środowisko naturalne proponujemy nowoczesne rozwiązania zapewniające optymalizację zużycia energii.

Kluczowa jest dla nas współpraca z naszymi klientami, na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.W każdym przypadku dokonujemy dokładnych ustaleń w zakresie projektu, montażu oraz konserwacji z naszymi kontrahentami, aby sprostać ich wszelkim wymaganiom oraz w pełni zrealizować ich palny i marzenia.

Pragniemy działać elastycznie dostarczając unikalny produkt, dopasowany do warunków użytkowania oraz wizji klienta - podejmujemy się każdego wyzwania, bez względu na stopień jego skomplikowania.

Więcej w tej kategorii: Kontakt »