MARTHA - winda robot

Z prawdziwą dumą, informujemy, że nasza MARTHA wygrała konkurs PROPTECH FESTIVAL 2022!zwyciezca xs
Bardzo, dziękujemy wszystkim, który oddali na nas swój głos.

Tutaj mogą Państwo zobaczyć nasz dyplom.

Zmieniamy bezosobowe windy (maszyny) zainstalowane w budynkach w roboty o imieniu Martha.

Martha to robot który służy użytkownikom, mieszkańcom i pasażerom swoimi usługami. Martha integruje się z budynkiem, urządzeniami w budynku np. automatycznymi maszynami do sprzątania lub robotami do rozwożenia leków w szpitalach itp. nie ma znaczenia czy podłączamy urządzenia budynkowe do Marthy czy Marthę do istniejącego systemu budynkowego.
Nasz robot nieustannie "uczy się budynku" tj. przyzwyczajeń użytkowników. Podąża za nimi, rozpoznaje ich intencje i jest zawsze tam gdzie aktualnie jest potrzebny. Poznaje swoich pasażerów i rozwozi ich po piętrach bez użycia przycisków - całkowicie automatycznie! Martha ciągle uczy się też nowych umiejętności: wystarczy pomysł właściciela nieruchomości - my zajmiemy się resztą programując nowe funkcje - zupełnie jak w telefonie komórkowym - wystarczy napisać nowy program i wgrać go do naszej Marthy.
Poza tym Martha może na swoich ekranach w kabinach prezentować personalizowane oferty. Może również być tablicą ogłoszeniową na którą administratorzy budynku w czasie rzeczywistym mogą poprzez internet dostarczać dowolne treści - filmy, obrazy, dźwięki, dowolną informację.
Martha jest robotem, który sam diagnozuje swoje usterki, informuje o nich swojego opiekuna dzięki czemu jest naprawiana i aktualizowana zdalnie.
Martha dba o bezpieczeństwo w budynku, gdyż może rejestrować w kabinie i na piętrach obraz do którego ma dostęp administrator.
Martę można łatwo zainstalować w każdym rodzaju windy dowolnego światowego producenta! Wystarczy, że w nieruchomości jest już zainstalowana winda, którą można zamienić w naszego robota Marthę. Nie ma znaczenia kto jest producentem windy. Martha integruje wszystkie światowe marki wind w jeden spójny system i ułatwia zarządzanie treściami poprzez jeden system który dostarczamy i ciągle rozwijamy.
Po instalacji Marthy administrator może zapomnieć również o usterkach i dodatkowych kosztach, gdyż Martha jest tak skonstruowana, aby zminimalizować ryzyko awarii.

Zasada działania bezpiecznych wind na świecie jest znana od 170 lat. Na początku XX w było nawet lepiej niż teraz, gdyż przyciski obsługiwał dźwigowy w meloniku - użytkownik mówił tylko na które piętro zamierza jechać. W XXI wieku niestety już nikt go nie wita i nikt nie rozpoznaje.
Winda stała się narzędziem do jazdy góra i dół.
Uważamy, iż technologicznie branża jest dosyć mocno opóźniona i nie nadąża za trendami technologicznymi, które dają jej nowe niemalże nieograniczone możliwości. Wierzymy inwestując w nasze algorytmy i naszą Marthę, że powrót do czasów kiedy człowiek witał pasażera, zapraszał go do windy i zawoził go na właściwe piętro będzie przyjęty przez użytkowników pozytywnie. Któż w dzisiejszych czasach nie korzysta z nowych technologii? Młode pokolenia oczekują postępu i ułatwień w życiu codziennym. Uważamy, że nasza Martha będzie służyła ludziom na miarę XXI wieku.

Martha = MODERNIZACJA + RENOWACJA - jeśli masz w budynku windę, która wymaga modernizacji zgłoś się do nas. Przeprowadzimy audyt, który odpowie Ci na pytanie co dalej z windą robić? Wymienić czy zregenerować? Jeśli będzie to możliwe przygotujemy dla Ciebie ofertę na modernizację i regenerację. Pomóż chronić nasze środowisko wybieracjąć mądre rozwiązania proekologiczne a zarazem ekonomiczne!.
Zapraszamy do współpracy.