Klauzula rekrutacyjna

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Przedsiębiorstwa Produkcji Urządzeń Dźwigowych ZREMB Sp. z o.o.  zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych ZREMB Sp. z o.o. Mamy siedzibę w: 40-008 Katowice, ul. Warszawska 40/2A, biuro: 42-500 Będzin, ul. Piłsudskiego 8/1. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: 
telefon (32) 257 10 16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podstawą prawną przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jest:
  • przepis prawa art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy (art. 6 ust. 1 lit.c RODO) 
  • w zakresie ujawnianych przez Ciebie pozostałych danych - Twoja zgoda (art. 6 ust.1. lit. a RODO)

 

Jeśli przekazujesz nam swoje dane w zakresie szerszym, niż wynika to z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy (np. chcesz podać nam numer swojego telefonu, adres e-mail, czy przesłać nam zdjęcie) umieść w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych ZREMB Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym ujawnionych w zakresie szerszym niż określony w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy”.

 

Twoje dane będziemy przetwarzać w celu rekrutacji w prowadzonym przez nas obecnie procesie rekrutacji przez okres 90 dni od dnia otrzymania Twojego CV.

 

Jeśli wyrazisz na to zgodę, możemy zatrzymać Twoje dane na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat.Dzięki tej zgodzie, automatycznie rozpatrzymy Twoje podanie w każdej kolejnej rekrutacji, którą przeprowadzimy.

 

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

 

„Zgadzam się na przetwarzanie przez   Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych ZREMB Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. 

Pamiętaj, że w dowolnym momencie bez podania przyczyny możesz cofnąć swoją zgodę. Wystarczy, że wyślesz maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Podanie przez Ciebie danych określonych w art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne do rozpatrzenia Twojego podania. Podanie przez Ciebie pozostałych danych jak i zgoda na przetwarzanie Twoich danych na poczet przyszłych rekrutacji są dobrowolne, a ich nieudzielenie nie wpłynie na Twój udział w obecnym procesie rekrutacji.

 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. 

 

W celu wykonania swoich praw prosimy o skierowanie żądania pod adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

 

Twoje dane osobowe mogą być przekazane dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. 

 

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 
Więcej w tej kategorii: « OCHRONA DANYCH