Kontakt

Projekt Martha – AI

Zmieniamy bezosobowe windy (maszyny) zainstalowane w budynkach w roboty o imieniu Martha.

Martha to robot, który służy użytkownikom, mieszkańcom i pasażerom swoimi usługami. Martha integruje się z budynkiem, urządzeniami w budynku np. automatycznymi maszynami do sprzątania lub robotami do rozwożenia leków w szpitalach itp. nie ma znaczenia czy podłączamy urządzenia budynkowe do Marthy czy Marthę do istniejącego systemu budynkowego.

Nasz robot nieustannie “uczy się budynku” tj. przyzwyczajeń użytkowników. Podąża za nimi, rozpoznaje ich intencje i jest zawsze tam gdzie aktualnie jest potrzebny. Poznaje swoich pasażerów i rozwozi ich po piętrach bez użycia przycisków – całkowicie automatycznie! Martha ciągle uczy się też nowych umiejętności: wystarczy pomysł właściciela nieruchomości – my zajmiemy się resztą programując nowe funkcje – zupełnie jak w telefonie komórkowym – wystarczy napisać nowy program i wgrać go do naszej Marthy.

Poza tym Martha może na swoich ekranach w kabinach prezentować personalizowane oferty. Może również być tablicą ogłoszeniową na którą administratorzy budynku w czasie rzeczywistym mogą poprzez internet dostarczać dowolne treści – filmy, obrazy, dźwięki, dowolną informację.

Martha jest robotem, który sam diagnozuje swoje usterki, informuje o nich swojego opiekuna dzięki czemu jest naprawiana i aktualizowana, jeśli tylko jest to możliwe zdalnie. Martha dba o bezpieczeństwo w budynku, gdyż może rejestrować w kabinie i na piętrach obraz do którego ma dostęp administrator.

Kompatybilność z każdym rodzajem windy, dowolnego światowego producenta.

Marthe można łatwo zainstalować w każdym rodzaju windy dowolnego światowego producenta! Wystarczy, że w nieruchomości jest już zainstalowana winda, którą można zamienić w naszego robota Marthę. Nie ma znaczenia kto jest producentem windy. Martha integruje wszystkie światowe marki wind w jeden spójny system i ułatwia zarządzanie treściami poprzez jeden system który dostarczamy i ciągle rozwijamy. Po instalacji Marthy administrator może zapomnieć również o usterkach i dodatkowych kosztach, gdyż Martha jest tak skonstruowana, aby zminimalizować ryzyko awarii.

Z radością informujemy, że nasza Martha AI zdobyła pierwsze miejsce w konkursie PROPTECH FESTIVAL 2022!

Zasada działania bezpiecznych wind na świecie jest znana od 170 lat. Na początku XX w było nawet lepiej niż teraz, gdyż przyciski obsługiwał dźwigowy w meloniku – użytkownik mówił tylko na które piętro zamierza jechać. W XXI wieku niestety już nikt go nie wita i nikt nie rozpoznaje. Winda stała się narzędziem do jazdy góra i dół. Uważamy, iż technologicznie branża jest dosyć mocno opóźniona i nie nadąża za trendami technologicznymi, które dają jej nowe niemalże nieograniczone możliwości. Wierzymy inwestując w technologię i naszą Marthę, że powrót do czasów kiedy człowiek witał pasażera, zapraszał go do windy i zawoził go na właściwe piętro będzie przyjęty przez użytkowników pozytywnie. Któż w dzisiejszych czasach nie korzysta z nowych technologii? Młode pokolenia oczekują postępu i ułatwień w życiu codziennym. Uważamy, że Martha będzie służyła ludziom na miarę XXI wieku.

Martha = Modernizacja + Renowacja

Jeśli posiadasz windę w budynku, która wymaga modernizacji, zapraszamy do kontaktu. Przeprowadzimy audyt, który pomoże określić, czy lepszym rozwiązaniem jest wymiana czy renowacja windy. Jeśli to możliwe, przygotujemy dla Ciebie ofertę dotyczącą modernizacji i odnowy. Wybierając rozwiązania przyjazne dla środowiska, jednocześnie oszczędzasz!

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami

Realizacja dla KGHM

Wymagające zadanie dla
globalnej firmy z branży
przemysłu wydobywczego.

Sprawdź inne nasze case study.

Realizacja dla KGHM

Wymagające zadanie dla
globalnej firmy z branży
przemysłu wydobywczego.

Sprawdź inne nasze case study.