Kontakt

Jesteś przedsiębiorczy i dążysz do osiągania ambitnych celów? Marzysz o ilości zleceń, która umożliwi ci adekwatne wynagrodzenie za wkład pracy?

Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Współpraca b2b – tego jeszcze w branży nie było!

Większa pensja

Dzięki współpracy b2b masz możliwość zwiększenia swoich dochodów! Pieniądze nie motywują, ale to, co z nimi osiągniesz, już tak!

B2B

Samochód

Dbamy o Twój komfort,- samochód służbowy jest wygodny i nowoczesny z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Toyota

Zlecenia

Masz dostęp do gotowych portfolio klientów, zarządzasz rejonem i czasem pracy, zarabiasz na dodatkowych zleceniach.

Ile chcesz

Wsparcie

Masz dostęp do gotowych portfolio klientów, zarządzasz rejonem i czasem pracy, zarabiasz na dodatkowych zleceniach.

Zespół

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby charakteryzującej się wysoką odpornością na stres, samodzielnością i umiejętnością działania w wymagającym środowisku technicznym.

Zakres codziennych obowiązków uwzględnia szeroki wachlarz zadań i interakcji w dynamicznym środowisku. Nadrzędnym celem każdego działania jest zapewnienie najwyższej jakości bezpieczeństwa oraz obsługi naszych klientów.

Zakres obowiązków:

• Konserwacja urządzeń dźwigowych (wind osobowych)- UTB (urządzeń transportu bliskiego).
• Ocena stanu technicznego dźwigów.
• Pełnienie dyżurów Pogotowia Dźwigowego.
• Usuwanie awarii, przeglądy okresowe, przygotowanie urządzeń pod odbiory UDT.
• Prowizyjny zakup niezbędnych części
• Współpraca z klientem i użytkownikiem urządzeń.

Oferujemy:

• Umowa b2b dająca duże możliwości finansowe.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku m.in. samochód marki Toyota, współpracę z zaangażowanym zespołem profesjonalistów w nastawionej na rozwój firmie.
• Pakiet medyczny.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZREMB Sp. z o.o., ul. Warszawska 40/2A, 40-008 Katowice dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i możliwość ich poprawiania. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Skontaktuj się z nami

Środowisko Pracy

Jesteśmy na bieżąco z innowacjami, co umożliwia naszym pracownikom nie tylko wdrażanie nowych rozwiązań, ale także aktywny udział w ich kształtowaniu.

Kultura Współpracy i Wsparcia

W firmie kładziemy ogromny nacisk na tworzenie silnych zespołów opartych na wzajemnym wsparciu i współpracy. Kultura organizacyjna promuje otwartą komunikację, wymianę wiedzą i doświadczeń, co tworzy doskonałą atmosferę pracy.

Możliwości Rozwoju Kariery

Dajemy pracownikom możliwość kształtowanie własnej ścieżki kariery, co przyczynia się do ich satysfakcji zawodowej oraz osobistego rozwoju.

Środowisko pracy

Jesteśmy na bieżąco z innowacjami, co umożliwia naszym pracownikom nie tylko wdrażanie nowych rozwiązań a także aktywny udział w ich kształtowaniu.

Kultura współpracy i wsparcia

W firmie kładziemy duży nacisk na tworzenie silnych zespołów opartych na wzajemnym wsparciu i współpracy. Promując otwartą komunikację, wymianę wiedzy i doświadczeń tworzymy doskonałą atmosferę pracy.

Możliwości rozwoju kariery

Stwarzamy pracownikom możliwość kształtowanie własnej ścieżki kariery, co przyczynia się do ich satysfakcji zawodowej oraz osobistego rozwoju.