Kontakt

Hotel Bukovina

Ciągłość i niezawodność dostaw w obiekcie.

Specjalistyczny projekt tym razem dla Hotelu Bukovina.

Wyzwanie: ciągłość i niezawodność dla prestiżowego obiektu.

Klient poszukiwał na rynku rozwiązania, które zadba o ciągłość i niezawodność dostaw dla bieżącego funkcjonowania prestiżowego obiektu. Chodzi o urządzenie, o udźwigu aż 2500 kg, z wieloma niestandardowymi rozwiązaniami, takimi jak szerokość drzwi zapewniająca możliwość przewozu palet czy wzmocniona konstrukcja kabiny.

W obiekcie, który funkcjonuje “dzień i noc”, przez 365 dni w roku, nie ma miejsca na niedociągnięcia i pomyłki. Dołożyliśmy wszelkich starań, już na etapie przygotowań i planów, by wszystko precyzyjnie zaplanować. 

Indywidualny projekt spełniający
wszystkie wymogi

Zremb stanął na wysokości zadania przygotowując projekt urządzenia spełniającego wszystkie specyficzne wymogi klienta oraz uwzględniając możliwości w obiekcie. Nasze podejście oparliśmy o precyzję wykonania oraz dostosowanie urządzenia do spełnienia specyficznych potrzeb hotelu Bukovina.

Efektem naszej pracy było dostarczenie urządzenia o najwyższej jakości  a zarazem rozwiązania, które zapewni ciągłość działania i bezpieczeństwo transportu dla pracowników i gości hotelu. Zrealizowany projekt umożliwił sprawną obsługę dostaw oraz zwiększył efektywność działania całego obiektu, co przełożyło się na zadowolenie klienta i utrzymanie wysokich standardów funkcjonowania hotelu Bukovina.

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami

Realizacja dla KGHM

Wymagające zadanie dla
globalnej firmy z branży
przemysłu wydobywczego.

Sprawdź inne nasze case study.

Realizacja dla KGHM

Wymagające zadanie dla
globalnej firmy z branży
przemysłu wydobywczego.

Sprawdź inne nasze case study.