Kontakt

Hotel Harnaś

Podnosimy standardy hotelu w Bukowinie Tatrzańskiej.

Na specjalne zamówienie klienta zamontowaliśmy windę  w pełni “custom made”, gdzie wszystkie komponenty wychodziły poza standardowe rozwiązania. Podłoga wykonana z jednego kawałka, wysokiej jakości kamienia, kabina wykonana indywidualnie wg. projektu architekta. Montaż windy w hotelu ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza w przypadku usytuowania obiektu w górach. Goście często zmęczeni wspinaczką, długim spacerem czy uprawianiem sportów zimowych, oczekują niezawodności w korzystaniu z urządzeń, szczególnie jeżeli chodzi o hotele wysokiej klasy, jakim jest Hotel Harnaś w Bukowinie Tatrzańskiej.

Wyzwanie: ekskluzywny design
i najwyższa jakość

Winda, w tak prestiżowym hotelu, musi zapewnić ekskluzywny i wymarzony efekt, nawiązujący do pięknych tatrzańskich krajobrazów. Oczekiwania klienta dotyczyły utrzymania spójności wnętrza i designu z otoczeniem, co stanowiło kluczowe wyzwanie.

Automatyczna i nowoczesna winda stanowi wygodne udogodnienie dla gości, jak i ważny element aranżacyjny wnętrza. Wybór naszego rozwiązania był gwarancją wysokiej jakości wykonania, precyzji technicznej oraz estetyki, co wpływa na zwiększenie atrakcyjności hotelu dla potencjalnych gości.

Technologia i dostępność dla wszystkich

Warto podkreślić, że technologia stosowana przez Zremb jest zgodna z wymogami dotyczącymi dostępności dla osób niepełnosprawnych. Montaż windy umożliwia poruszanie się po hotelu, bez żadnych barier, co czyni obiekt przyjaznym dla wszystkich grup społecznych.

Zamontowanie windy, w tak  prestiżowym hotelu, w górach przynosi liczne korzyści zarówno dla gości jak i dla samego obiektu. Zapewniając wygodny i bezpieczny transport, gwarantuje dostępność dla osób niepełnosprawnych, przez co podnosi standardy obsługi oraz podkreśla ekskluzywny charakter hotelu. Jest to z pewnością kluczowy krok, na drodze do ugruntowania pozycji hotelu jako luksusowego, usytuowanego w wspaniałej  lokalizacji górskiej.

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami

Realizacja dla KGHM

Wymagające zadanie dla
globalnej firmy z branży
przemysłu wydobywczego.

Sprawdź inne nasze case study.

Realizacja dla KGHM

Wymagające zadanie dla
globalnej firmy z branży
przemysłu wydobywczego.

Sprawdź inne nasze case study.