Kontakt

KGHM Lubin

Ciekawe zadanie dla wymagającego
i nietuzinkowego klienta.

Wykonywanie zadań dla największych graczy na rynku jest dla Zremb zawsze ciekawe. W tym przypadku mowa o globalnej firmie przemysłu wydobywczego, jakim jest KGHM Lubin.

Całe zadanie było utrudnione, ze względu na usytuowanie starej windy, która znajdowała się w 70-metrowym szybie.

Wyzwanie: skoordynowane usuwanie i montaż w surowych warunkach

Zadaniem było usunięcie starej windy a także skoordynowanie prac remontowo-budowlanych oraz montaż nowego urządzenia, który miał spełniać surowe wymogi zamawiającego.

Szereg wymogów i zagadnień technicznych m.in.: znaczne odległości między przystankami, skutkowało koniecznością stosowania odpowiednich drzwi awaryjnych.

Rozwiązanie: doświadczenie i precyzja. Zremb w akcji!

Zremb działa na rynku od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu zdobyliśmy spore doświadczenie, które pozwala nam na co dzień rozwiązywać najtrudniejsze zagadnienia techniczne i spełniać najwyższe standardy i oczekiwania klientów.

Nasze podejście w pracy opiera się na perfekcyjnym przygotowaniu oraz profesjonalnej koordynacji działań. Dzięki temu możemy zapewnić, że nawet najbardziej wymagające projekty są realizowane sprawnie i efektywnie.

Efektem naszej pracy było  zdemontowanie starej windy  ale również zamontowanie nowego urządzenia, mając na uwadze spełnienie wszystkich wymagań KGHM Lubin. Udowodniliśmy, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom technicznym, gwarantując pełne zadowolenie klienta oraz utrzymanie najwyższych standardów jakościowych.

Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami

Realizacja dla KGHM

Wymagające zadanie dla
globalnej firmy z branży
przemysłu wydobywczego.

Sprawdź inne nasze case study.

Realizacja dla KGHM

Wymagające zadanie dla
globalnej firmy z branży
przemysłu wydobywczego.

Sprawdź inne nasze case study.